Руслана Якобінчук

«ЦЕ БУВ ФЕЄРИЧНИЙ КОНЦЕРТ»

 

Ірпінчанка Руслана Шишкіна-Якобінчук – солістка Національної філармонії України. Нещодавно прихильники багатогранного таланту співачки мали змогу  насолодитися її чудовим співом – концерт відбувся на сцені Національної філармонії України. «Це був мій перший сольний концерт у двох відділах з Національним духовим оркестром (диригент Олексій Баженов), — говорить пані Руслана. – Я намагалася включити до репертуару твори, які мені найбільше до душі. На жаль, усі у програму не втиснеш. Це твори насамперед українських композиторів, класиків ХХ століття Олександра Білаша, Платона Майбороди. Зокрема, прозвучали твори Олександра Білаша «Днів щасливих не забуть», «Эх вы, сани, сани» на ввірші Сергія Єсеніна, «Молдаваночка» на вірші Дмитра Павличка.

У другому відділі прозвучала класична зарубіжна музика. Ми співали дуетом з моїм колегою Анатолієм Юрченком, заслуженим артистом Криму, солістом Національної філармонії України – виконали пісні «Про рушник», «Вечная любовь» на французькій мові. А потім цей твір продовжили російською мовою.

Я до такого сольного концерту йшла з 1999 року, відколи працюю у Національній філармонії України. У 2010 році також були виступи, але тоді виконувала твори разом з колегами в одному відділі».

Представники творчого бомонду столиці та Ірпеня тривалими оплесками вітали виступ Руслани Шишкіної-Якобінчук. «Це був феєричний концерт, — сказали вони журналісту «Ірпінського вісника». – Дуже вдалий вибір програми. Це справжнє мистецтво!».

 

Оксана Світлична

Газета «Ірпінський вісник», №4, 2012 р.

«Наші земляки на столичній сцені»