Бiографiя

Руслана Шишкіна (нині Якобінчук) народилася 23 вересня 1970 року в м. Рівне. У 1984 р. закінчила СШ №1 і в цьому ж році вступила до Рівненського музичного училища на диригентсько-хоровий відділ, де навчалася два роки.

У 1986р. перевелася на навчання до Львівського музичного училища на відділ сольного співу у клас викладача - Грома Анатолія Філімоновича. У 1989р. закінчила Львівське музичне училище.

1994р. - час вступу до Київської консерваторії у клас викладача Народної артистки України, професора Остапенко-Білаш Лариси Іванівни.

Освіта - Національна музична академія України ім. П.І.Чайковського. Закінчила навчання у 1999 р. і отримала спеціальність - сольний спів.

Місце роботи: від 1999 р. і донині працює у Національній філармонії України на посаді солістки-вокалістки.

Брала участь у міжнародному конкурсі ім. І.Алчевського, що проходив у м.Алчевськ,Луганської обл., та в конкурсі ім. Б.Гмирі у місті Київ, де отримала грамоту за участь у другому турі. Брала участь у фестивалі ім. О.Білаша «Два кольори» і неодноразово виступала в авторських концертах О. Білаша. У 2005 р. Руслана здобула звання Лауреата міжнародного конкурсу «Музиканти XXI століття».

Неодноразово співала з Національним заслуженим академічним симфонічним оркестромУкраїни, - головний диригент - народний артист України, лауреат Національної премії України ім.Т.Г.Шевченка Володимир Сіренко.

Виступала з Академічним оркестром народної та популярної музики Національної радіокомпанії України, - художній керівник та головний диригент - народний артист України Святослав Литвиненко.