Руслана Якобінчук

«ПІСНЯ ВІД СЕРЦЯ», сольний концерт у Колонному залі ім. Миколи Лисенка Національної філармонії України

ПІСНЯ ВІД СЕРЦЯ

Нещодавно у Колонному залі ім. Миколи Лисенка Національної філармонії України відбувся сольний концерт лауреата міжнародного конкурсу, співачки Руслани Шишкіної.

 

Яскрава назва «А моя пісня лине до тебе» відобразила особливості драматургії вечора. У двох відділеннях програми були представлені зразки української і зарубіжної класики, естрадної пісні. Шлягери ХХ століття «Мелодія», «Дитинство» — сюїта з музики до кінофільму «Тіні забутих предків» Мирослава Скорика , полька-мазурка «Жіноче серце» Йоганна Штрауса, «Адажіо» Томазо Альбіоні, «Лібертанго» Астора П’яцолли, «Серенада місячного сяйва» Франческо Саторі у виконанні співачки й Національного духового оркестру філармонії під керуванням Олексія Баженова представили різноманітну стильову палітру. Від музики до кінофільмів і джазових стандартів до визнаних класичних шедеврів.

Дуетні виконання естрадних хітів Русланою Шишкіною та Анатолієм Юрченком, — таких як «Пісня про рушник» Платона Майбороди, «Вічна любов»,відома всім у версії Шарля Азнавура і Мірей Матьє, та «Strangers in the Night» Берта Кемпферта, — можна вважати візитівками солістів.

Справжньою родзинкою імпрези виявилася українська народна пісня «Ой я знаю, що гріх маю» , сповнена щирості й позитивної енергетики Руслани Шишкіної. Гадаю, жоден зі слухачів не залишився байдужим.

 

Ольга Гуркова

Газета «Культура і життя»,

№3, 20.01.2012 року.