Руслана Якобінчук

Голос, який зачаровує

Микола Сікора: 

Коли в колонній залі Національної філармонії в Києві співає лауреат міжнародних конкурсів Руслана Шишкіна, слухач та шанувальник приходить інтелігентний, вибагливий та добре обізнаний в справах вокального мистецтва. Збираються справжні друзі та прихильники знаменитої співочої красуні талановитого, казкового рівненського краю.

 Свій творчий сольний звіт відома співачка, вишукане оксамитове меццосопрано присвятила своїй вчительці, чудовому педагогу, народній артистці України, професору Національної музичної академії імені Петра Чайковського, в минулому солістці Національної філармонії, незабутньому тембру віолончельного грудного звучання, славнозвісній співачці Ларисі Іванівні Остапенко — дружині відомого композитора знаменитої пісні «Два кольори», маститого маестро з сонячної полтавщини Олександра Івановича Білаша.

 Як гарно та вишукано була виставлена професійна світлина відомої співачки на фронтоні відповідального подіуму столичної сцени! До глядачів з портрета дивились живі та теплі очі популярної на весь світ української співачки . Відповідальний сольний вечір-звіт, вечір-сповідь перед своєю наставницею, своїм педагогом був складений професійно, впевнено, відмінно та гідно.

 Свої вокальні композиції виконавиця представляла під супровід Національного Академічного духового оркестру України під орудою диригента, професійного аранжувальника творів співачки, заслуженого артиста України Олексія Баженова. Був справжній олімпійський марафон потужного дужового оркестру та тендітної шляхетної співачки. За витривалістю, сміливістю, натхненням перемогу здобула Руслана Шишкіна. Адже співати з духовим оркестром вкрай складно, відповідально, та дуже важко фізично.

 Екзамен виконавиця здала професійно, вміло, майстерно, на відмінно. Виконано було понад 25 складних вокальних творів світового рівня, відомі арії з відомих опер, найпопулярніші вокальні хіти. Все звучало досконало.

 Зала довго не відпускала свою улюблену співачку зі сцени. Співачка ще і ще на «біс» співала для своїх прихильників найкращі перлини світової класики. Знана українська примадонна зробила справжнє родинне свято. Бо вся велика українська родина вболівала за свою улюбленицю.

 Як у такт, емоційно та небайдуже диригував симпатичний та миловидний синочок співачки Євген, та по-чоловічому стримано допомагав чоловік Василь, який віддавав усе своє сумління та побажання на добрий творчий результат своєї ніжної та красивої дружини-співачки.

 Вся зала Національной філармонії оплесками та вигуками «Браво!» вітала щасливе подружжя з їхнім творчим родинним святом.

 Свято вдалося!